ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту інвестиційної програми Комунального підприємства Звягельської міської ради
«Звягельводоканал»

На виконання “Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення”, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020 №191, була розроблена Інвестиційна програма КП ЗМР «Звягельводоканал» на 2023 р.

Проєкт інвестиційної програми КП ЗМР «Звягельводоканал» на 2023 р., оприлюднений з метою отримання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Звягельської міської ради info.nvrada.gov.ua та на сайті КП ЗМР «Звягельводоканал» vodanv.gkh.in.ua .

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань,  приймаються за адресою: 11706, Житомирська обл., м. Звягель, вул. Сагайдачного Гетьмана, 43 або на електронну адресу: [email protected] , протягом 14 днів з моменту розміщення на офіційному веб-сайті підприємства. Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Перейти за посиланням: Інвестиційна програма КП ЗМР «Звягельводоканал» на 2023 р.